Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Praca miesiąca

W kwietniu w pracowni plastycznej (sala 33) prezentowana była

najładniejsza praca jaka powstała na lekcjach plastyki

w poprzednim miesiącu.
Pozdrowienia od Marcina Szczygielskiego - autora książek


Marcin Szczygielski - jako autor książek dla młodszych czytelników debiutował powieścią „Omega” (Książka Roku 2010 w konkursie PS IBBY).
Drużynowe Biegi PrzełajoweDnia 2 kwietnia 2019r. na górce środulskiej odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe. Na starcie stanęło wiele uczennic sosnowieckich szkół podstawowych.
IX Międzynarodowy Turniej Minihokeja na lodzie


Uczniowie SP 45 brali udział w IX Międzynarodowym Turnieju Minihokeja na lodzie, który odbył się w dniach 26-28.04.2019r. w Jastrzębiu-Zdroju. Na starcie stanęło 38 drużyn hokejowych (min. Czechy, Słowacja, Białoruś, Ukraina, Polska).
Błękitny Marsz w SosnowcuBłękitny Marsz w Sosnowcu to już tradycja. Co roku kilkaset osób manifestuje na ulicach miasta swoja solidarność i wsparcie dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera.
"45 questions QUIZ"


3 kwietnia gościliśmy uczniów z Będzina, Czeladzi i Sosnowca na międzyszkolnym konkursie wiedzy z języka angielskiego"45 questions QUIZ". Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi leksyki, gramatyki oraz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.
Szkolny Dzień Świętego Patryka

 17 marca obchodzony jest Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Z tej okazji w wielu miastach na świecie organizowane są festyny i pochody, a najważniejsze obiekty podświetlane są na zielono. Najważniejszą tradycją obchodów Dnia Św. Patryka jest noszenie zielonych ubrań. Zieleń to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę, przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi.

Warsztaty w American Corner

W dniu 4 kwietnia klasa 7d, wraz z p. Agnieszką Kempą oraz p. Michałem Bednarczykiem, wzięli udział w Warsztatach w American Corner (Amerykańskie Centrum Informacyjne) w Katowicach. Młodzież miała okazję zapoznać się z elementami historii, kultury oraz geografii Stanów Zjednoczonych, przy okazji mając sposobność zrobienia sobie zdjęć z Bardzo Ważnymi Osobistościami smiley

Tydzień Ziemi - "Zieloną Ścieżką"W piątek 5 kwietnia zakończył się w naszej szkole Tydzień Ziemi - "Zieloną Ścieżką", który odbywał się w ramach XXVII Dni Ziemi w Sosnowcu.
Strona 7 z 215 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej