Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
III Festiwal Piosenki Francuskiej


7 czerwca odbył się w katowickim Pałacu Młodzieży III Festiwal Piosenki Francuskiej. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Ida Zielińska Jagoda Miszczak z klasy 8a oraz Anna Chybalska i Julia Bester z klasy 7a. 
Wycieczka do zooW dniu 3 kwietnia klasy 5 b i 6 b  pod opieką wychowawców i opiekunów udały się do Wrocławia na wycieczkę integracyjną.

Zebranie klas I - 2019/2020


Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych przyszłorocznych klas I
(rok szkolny 2019/2020)
na zebranie organizacyjne
12 czerwca o godzinie 17.00
Wycieczka do sztolni i kopalni srebra klas 4b i 4e


W dniu 3 czerwca 2019r. uczniowie klas 4b i 4e uczestniczyli w wycieczce do Tarnowskich Gór. Odwiedzili Zabytkową Kopalnię Srebra i Sztolnię Czarnego Pstrąga.
Projekt Edukacji Regionalnej3 czerwca 2019r. odbyła się Gala podsumowująca działania sosnowieckich szkół podstawowych w ramach Projektu Edukacji Regionalnej. W naszej szkole w Projekcie brali udział uczniowie z klasy 8a, 8b, 8d.

Międzynarodowy egzamin DELF z języka francuskiego


28 maja ósemka uczniów z klasy VI a i b podeszła do egzaminu DELF. Egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. Uczniom mierzyć się przyszło nie tylko z wiedzą i umiejętnościami ale i również z własnym stresem i wiarą we własne siły.

Jak nie czytam, jak czytam 2019

7 czerwca 2019 roku biliśmy rekord w masowym czytaniu!

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach – biblioteki szkolne i publiczne.
Sukces Dawida i Wiktora w konkursie literacko – artystycznym „Wypłyń na głębię”

31 maja 2019 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu odbyło się podsumowanie konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”. Nasi uczniowie z klasy Vb – Wiktor Zasucha i Dawid Zasucha otrzymali II miejsca za wykonanie gier edukacyjnych na temat dobra. Obydwie prace konkursowe zostały ciekawie opracowane pod względem językowym i graficznym.
   
60 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w SosnowcuOddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Sosnowcu ma już 60 lat.  W sobotę 25 maja 2019r. obchodziliśmy wspaniały jubileusz połączony z imprezą "Miejskie Granie", organizowaną przez Sosnowiec łączy.  Uroczystość odbyła się w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sosnowcu (ul. Jodłowa 1).  Warto dodać, że w 2019 r. obchodzimy także 100 lat istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Polsce.
   
Strona 7 z 220 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej