Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
II miejsce w Wojewódzkim KonkursieUczennice z klasy 8 D: Daria Luboń, Natalia Niewiara oraz Aleksandra Pietras, zdobyły II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Zostań architektem swojej kariery”.
W indiańskiej wiosce


20 maja uczniowie klasy I a i I b mieli okazję bliżej poznać kulturę Indian. Podczas zwiedzania wioski indiańskiej w Kiełkowicach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - lekkoatletyka


W dniu 20 maja 2019r. na stadionie sportowym w Sosnowcu odbyły się zawody lekkoatletyczne o Puchar MSZS – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Drużyna dziewcząt w świetnym stylu zakończyła sportowy rok szkolny uzyskując w klasyfikacji drużynowej I miejsce
„Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej„Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej. Program został opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami. Jest skierowany do uczniów klas IV szkoły podstawowej.
Marsz Nadziei7 maja 2019r. odbył się MARSZ NADZIEI. Nasi wolontariusze, zaopatrzeni w transparent przeszli ulicami Sosnowca, manifestując solidarność z osobami nieuleczalnie chorymi i ich rodzinami. Marsz zakończył się występami artystycznymi w Parku Sieleckim. 
Sportowe sukcesy

- Igrzyska Młodzieży -

Uczniowie z klasy 8c zajęli III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w siatkówce plażowej.

Nasi uczniowie zajęli również III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca wpiłce nożnej.
Konkurs recytatorski "Tam, gdzie raki zimują"Uczniowie klasy I c Piotr Kiryk, Dawid Kopka, Ignacy Rosołek uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Tam, gdzie raki zimują".
Szkolny konkurs na lapbooka - wyniki


28 marca został ogłoszony Szkolny Konkurs na lapbooka z okazji 3 Maja. Organizatorki otrzymały wiele prac, oto wyniki...
Wizyta na Wydziale Informatyki i Nauki o MateriałachJuż po raz 9 klasa 5c gościła na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach, Instytut Technologii i Mechatroniki w  Sosnowcu.
Strona 5 z 215 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej