Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Młodzieżowy Grant Obywatelski


Po zapoznaniu się ze złożonymi wnioskami Komisja Konsultacyjna , której przewodniczącym była Pani Dyrektor Anna Łakomska- Ciołczyk  zaopiniowała pozytywnie złożone wnioski.
Nowy termin oddawania prac


Konkurs historyczno-literacko-informatyczny
Przygotuj prezentację multimedialną
związaną ze świętem 11. listopada

Na prośbę uczniów wydłużyliśmy
termin oddawania prac: 31 października 2019

Zajęcia zawodoznawcze w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu


Technik informatyk, elektronik, programista, automatyk czy realizacji nagrań? Przed tym wyborem stają uczniowie, którzy zainteresowani są kształceniem w „Elektroniku”. Pomocne w podjęciu decyzji, miały być zajęcia zawodoznawcze organizowane przez ZSEiI w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Kompetencje przyszłości”.
,,Odlotowy wieczór w Teatrze Zagłębia”

Szkolni miłośnicy teatru z klasy 7c wraz z polonistką Agnieszką Mączką mieli okazję zobaczyć zabawną farsę z zaskakującymi zwrotami akcji, brawurowym humorem i wyśmienitym aktorstwem.
Centrum Edukacji Lotniczej
16 października 2019 r. uczniowie klas 3c i 3d wraz z wychowawcami mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić Centrum Edukacji Lotniczej przy Lotnisku im. Jana Pawła II w Balicach.
Pola Nadziei17 października w Hospicjum Sosnowieckim im. św. Tomasza Apostoła odbyła się kolejna kampania Pola Nadziei. Uczniowie z wielu placówek edukacyjnych wspólnie z klubem seniora i dziennym ośrodkiem opieki sadzili cebulki żonkili na rabatkach na terenie ośrodka.
Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Relacje świadków historii"

 

Miło nam poinformować, że uczeń z klasy VI d Tomasz Czekaj zdobył wyróżnienie w wojewódzkim konkursie  "Relacje świadków historii", którego organizatorem była Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska, Muzeum Hutnictwa Cynku  "Walcownia" w Katowicach.IV maraton "Zumba od serca"

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolotariusza "Radosny patrol" to grupa zapaleńców, którzy kochają zwierzęta i chcą im pomagać.  Dla zwierzaków zrobią wszystko - nawet zamienią się w tancerzy. W tej roli zobaczycie ich już 27 października w niedzielę na IV maratonie Zumba od serca. Zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziny. Swoją obecnością wspomagamy koty z Kociej Przystani.
Nasi uczniowie świętują dziesięciolecie egzaminu DELF PrimZ okazji okrągłej rocznicy utworzenia egzaminu Instytut Francuski i CIEP w Sevres zaprosili uczniów naszej szkoły do wspólnego świętowania. Uczniowie wybierali imiona dla delfowskich maskotek, a następie pisali kartki urodzinowe.


Strona 4 z 224 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej