Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Wyniki konkursu „Kamienne archiwum Ziemi”
Uczeń klasy IV b Jarosław Bełza otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym z okazji Dni Ziemi „Kamienne archiwum Ziemi”.
Wyniki konkursu "Bądź bezpieczny"
Uczeń klasy V b Igor Tomecki zajął III miejsce w II edycji konkursu „Bądź bezpieczny” organizowanego przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z 13 sosnowieckich szkół podstawowych.
Szkolny Dzień Sportu
Dnia 31 maja 2011 roku w naszej szkole odbył się dzień sportu. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia fotek.
Marsz nadziei
Dnia 20.05.2011 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Beaty Szafraniec wzięli udział w „Marszu Nadziei”. Marsz ten zakończył wiosenną część Programu „Pola Nadziei”, organizowanego przez Hospicjum Św. Tomasza Ap. w Sosnowcu. Ta piękna i szlachetna akcja organizowana jest na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową. W trakcie marszu zbierano środki na budowę Domu Hospicyjnego w Sosnowcu.
List do Pierwszoklasistów
Wszystkich Naszych przyszłych uczniów i ich rodziców zapraszamy do przeczytania listu do Pierwszoklasisty, który znajdą Państwo w zakładce Dla rodziców.
Szkolny Dzień Sportu - 31 maja 2011 r.
Dzień sportu - rozpoczęcie o godzinie 8.30. Klasy z wychowawcami schodzą na boisko szkolne. Przewidywana godzina zakończenia - 12.00.
Wyniki głosowania na patrona szkoły
Janusz Korczak został wybrany na patrona Szkoły Podstawowej nr 45 w Sosnowcu. Uczniowie z klasy 6b: Agnieszka Możdżyń oraz Wojciech Magiera wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego panią M. Łój-Szewczyk przeprowadzili w klasach 1-6 głosowanie na patrona szkoły. Oto wyniki głosowania:
Konkurs literacki pt. „List do nieznanego Przyjaciela”
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „List do nieznanego Przyjaciela”.
Rozliczenie się z biblioteką szkolną
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego prosimy wszystkich uczniów, szczególnie maruderów, o rozliczenie się z biblioteką szkolną – oddanie książek. Informujemy również, że w związku z powyższym, biblioteka szkolna nie wypożycza już książek. Po lektury, jeśli jeszcze je omawiacie, odsyłamy Was do bibliotek osiedlowych. Za niedogodność przepraszamy.
Strona 212 z 244 << < 209 210 211 212 213 214 215 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej
   Aktywna Tablica
Czytaj dalej