Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
„Wyprawka szkolna”
Wydział Edukacji informuje, iż Prezydent Miasta Sosnowca ustalił termin składania wniosków o pomoc na zakup podręczników w ramach Rządowego programu pomocy dla uczniów "Wyprawka Szkolna" na dzień 8 lipca 2011 r.
Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły.
Wakacje !!!
Nareszcie nastał czas wakacji. Można powiedzieć, że jest to czas najbardziej wytęskniony i wyczekiwany. Wszystkim naszym obecnym i byłym uczniom życzymy, aby ten czas spędzili bezpiecznie i szczęśliwie.
Apel podsumowujący II semestr
Dnia 15 czerwca 2011 r. odbył się uroczysty apel Samorządu Uczniowskiego klas IV – VI podsumowujący wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2010/2011.
Pani Dyrektor mgr Ewa Migas wręczyła również dyplomy dla uczniów, którzy wzorowo przestrzegali Naszych Szkolnych Zasad w miesiącu maju i czerwcu.
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011 odbędzie się dnia 22 czerwca (środa) 2011 r.

Godzina 8.00 – klasy 4 i 5 – aula szkolna
Godzina 9.30 – klasy 1 – 3 – duża sala gimnastyczne
Godzina 11.00 – klasy 6 – aula szkolna

Uczniowie spotykają się przy swoich salach lekcyjnych i wraz z wychowawcami udają się na akademię.
Wyprawka szkolna
Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 maja 2011 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników dofinansowanie do zakupu podręczników szkolnych w ramach „wyprawki szkolnej” przysługuje:
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty z 2011 roku
Wśród tej ostatniej grupy było również 114 uczniów z Naszej Szkoły. Średnia ilość punktów otrzymanych przez uczniów w kraju wynosi 24,90. W Województwie Śląskim uczniowie osiągnęli średni wynik 24,90 pkt., a w Naszym mieście 24,19 pkt. Na tym tle dobrze prezentuje się wynik Naszej Szkoły, który wynosi 24,53 pkt. Wynik ten mieści się w specjalnej skali staninowej w grupie wyników średnich. W roku ubiegłym nasi uczniowie znaleźli się w tej skali w grupie wyników wyżej średnich.
Konkursy ekologiczne
Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody i wyróżnienia w miejskich konkursach organizowanych w ramach obchodów XIX DNI ZIEMI pod patronatem prof. dr hab. Marii Pulinowej.
Czerwcowa recenzja książki
Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane przez Was wakacje, okres bez nauki, klasówek, obowiązkowych prac domowych. Wkrótce będziecie mieli bardzo dużo wolnego czasu, który w różny sposób zagospodarują Wam rodzice.
Zebrania z rodzicami w czerwcu
Zebrania z rodzicami klas I - III odbędą się dnia 8 czerwca 2011 r. (środa) oraz klas IV - VI dnia 9 czerwca 2011 r. (czwartek) o godz. 16:30. W załącznikach znajdują się szczegółowe informacje. Zebrania klas 1-3, oraz zebrania klas 4-6.
Strona 211 z 244 << < 208 209 210 211 212 213 214 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej
   Aktywna Tablica
Czytaj dalej