Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Mistrzostwa SP 45 w Sosnowcu w łyżwiarstwie szybkim 2010
      Dnia 25.01.2010r. na stadionie zimowym w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa SP 45 w łyżwiarstwie szybkim. W zawodach startowali uczniowie klas IV-VI. Zawody przygotowały : p.Sylwia Matusik, i p. Magdalena Kocięcka.
      W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Agata Ufik z klasy IVB, a wśród chłopców najszybszy był Michał Kieca również z klasy IVB. Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Sosnowca Szkół Podstawowych w Łyżwiarstwie Szybkim.

Mini Playback Show 2010.
      Dnia 26 Stycznia 2010 roku odbył się w naszej szkole konkurs pt. Mini Playback Show. Polegał on na tym by aby zaśpiewać i zatańczyć utwór ulubionego wykonawcy. Po małych problemach konkurs rozpoczął się.

Dodano Filmiki !
Wyniki II etapu Konkursu Interdyscyplinarnenego
      Poznaliśmy wyniki II etapu Konkursu Interdyscyplinarnenego oganizowanego pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.Wśród 55 finalistów reprezentujących Delegaturę w Sosnowcu znalazło się 14 uczniów sosnowieckich szkół a między nimi 3 dziewczyki z Naszej Szkoły.
Mistrzostwa SP 45 w Sosnowcu w narciarstwie alpejskim Góra Żar 2010
      Dnia 22.01 2010 w Międzybrodziu Żywieckim na Górze Żar odbyły się Mistrzostwa SP 45 w narciarstwie alpejskim. W zawodach startowali uczniowie klas I-VI. Slalom gigant rozgrywany był przy słonecznej i mroźnej pogodzie. Wycieczkę i zawody przygotowały: mgr Sylwia Matusik, mgr Magdalena Kocięcka, mgr Paulina Zagórska, mgr Katarzyna.Lachowska-Pchełka.
Ferie Zimowe 2010
      W naszym województwie zbliżają się ferie zimowe, wypadają one od 15 do 28 lutego. Nasze miasto przygotowało specjalny program dla najmłodszych, którzy zostają tutaj.

      Harmonogram imprez "Akcja zima" plik pdf Akcja Zima

      Propozycja „AKCJI ZIMA 2010 w Mieście z MOSiR Sosnowiec” plik pdf Akcja Zima Mosir

      Jeżeli nie znalazłeś ciekawej oferty spędzenia ferii, zawsze możesz skorzystać z tego co zaoferowała nasza szkoła. Harmonogram dostępny w pliku pdf Ferie w ZSO nr 2
Wigilia w Sosnowieckich Domach dziecka
      Wigilia Bożego Narodzenia w czterech sosnowieckich domach dziecka oraz w trzech świetlicach socjoterapeutycznych, w której Szkoła Podstawowa nr 45 miała ogromny udział, wypadła świetnie. Wszystkie dzieci radowały się z prezentów zapominając o codziennych problemach. Dzięki akcji naszych uczniów ich życie stało się lepsze. Do tego w głównej mierze przyczyniły sie dwie uczennice z klasy V B, Roszkowska Alicja oraz Możdzyń Agnieszka. Całą akcja kierowały Pani J. Darmoń-Dubas oraz J.Duda.
Wyniki klasyfikacji z Mikołajkowych zawodów na pływalni Sp 34
      W załącznikach znajduj się wyniki Mikołajkowych zawodów w pływaniu, które odbyły się w Dąbrowie Górniczej w SP 34 7 grudnia 2009. Zestawienie wyników znajduje się w plikach pdf chłopcy oraz dziewczynki.Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.
Życzenia świąteczne
      Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
      Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
Jasełki 2009
      Dzięki zwyczajom i obrzędom świątecznym magia Bożego Narodzenia może trwać dłużej.Tegoroczny występ klasy IV b miał zachwycił wszystkich, mali aktorzy w pełni zaprezentować swoje zdolności artystyczne. Zapraszamy do galerii Jasełka 2009.
Strona 207 z 220 << < 204 205 206 207 208 209 210 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej