Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Test szóstoklasisty 2010
      Dnia 8 kwietnia 2010 r. w naszej szkole odbył się test szóstoklasisty, który sprawdził wiedzę zdobytą przez uczniów podczas nauki w szkole podstawowej. W naszej szkole do testu przystąpiło 108 uczniów, w załączniku możesz zobaczyć test szóstoklasisty. W rozwinięciu artykułu znajdziesz sugerowane odpowiedzi oraz mini galerie z testu.
Świąteczne życzenia
      Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzymy Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym ale przede wszystkim życzymy Wam wiosny w sercu.
Wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów
      Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w różnorodne wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów. I tak: 25.03.br.w Ligocie k/Bielska-Białej odbyły się finały mistrzostw województwa w tenisie stołowym. Drużyna naszych chłopców w składzie: Janek Szymczyk, Szymek Twardowski i Kacper Stępień zajęła II miejsce ustępując jedynie szkole z Mysłowic.
Miejski Konkurs „Omnibus klas trzecich 2010”
      Dnia 4 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie pt. „Omnibus klas trzecich 2010” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu. W konkursie wzięło udział 12 szkół podstawowych, w tym 70 dzieci.
Bal karnawałowy
      W naszej szkole dnia 10 lutego odbył się bal karnawałowy dla naszych najmłodszych uczniów, bal ten prowadziła Pani Urszula Pakuła. Zapraszamy do galerii.
Wojewódzki Etap Konkursu Historycznego
      19 marca br. w Częstochowie uczeń klasy IV b Igor Tomecki wziął udział w wojewódzkim etapie Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy".
Przerwa świąteczna
      Przypominamy że w dniach od 1 kwietnia do 6 kwietnia jest przerwa świąteczna, wracamy dopiero do szkoły 7 kwietnia.
Ogolnopolski sprawdzian dla uczniów klas VI
      W związku z ogólnopolskim sprawdzianem dla uczniów klas VI w dniu 8 kwietnia 2010 r. (czwartek) uczniowie klas 4 i 5 będą się uczyli w tym dniu według planu zamieszczonego poniżej.

      Dzień wolny za 8 kwietnia będą mieli uczniowie 4 maja – w okresie matur. Uczniowie klas 1 – 3 uczą się według planu, bez zmian.
Matematyczny Slalom
      Dnia 03.02.2010 roku odbyły się eliminacje do konkursu „Matematyczny Slalom” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 46 w Sosnowcu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: ALEKSANDRA PIĄTA i ROBERT ŻAAK z klasy 4a oraz WOJCIECH TRZECIAK z klasy 4d.
Strona 204 z 220 << < 201 202 203 204 205 206 207 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej