Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Posumowanie akcji Samorządu Uczniowskiego "Ekophone"


Nadszedł czas posumowania akcji Samorządu Uczniowskiego "Ekophone".
W I półroczu nasi uczniowie zaangażowali się w zbiórkę zużytych telefonów komórkowych w ramach akcji "Sprzątanie świata".

Dzień Pamięci1 marca to Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". W naszej szkole pojawiła się okolicznościowa gazetka na tablicy Samorządu Uczniowskiego. We wszystkich klasach 8-mych na zajęciach z historii odbyły się stosowne prelekcje o tej tematyce.
„Dzień Żonkila” – dniem bez pytania13 marca (piątek) - „Dzień Żonkila” – dniem bez pytania! Uczniowie, którzy przyniosą trwałe artykuły spożywcze lub artykuły medyczne z podanej listy, otrzymają żonkile, które w tym dniu ZWOLNIĄ ICH Z ODPOWIEDZI USTNYCH. Akcja będzie połączona z kiermaszem słodkości.

Igrzyska Dzieci i Igrzyska MłodzieżyW dniu 27 lutego 2020 roku na pływalni MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 38 w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca szkół podstawowych w pływaniu chłopców Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży.
Mistrzostwa Sosnowca szkół podstawowych w pływaniu chłopcówW dniu 27 lutego 2020 roku na pływalni MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 38 w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca szkół podstawowych w pływaniu chłopców Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży.
Korczakowskie Obcojęzyczne Konkursy


W dniu 28.02.2020 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Sosnowcu, odbyły się dwa konkursy: Korczakowski Obcojęzyczny Konkurs Recytatorski (klasy VII i VIII) oraz Korczakowski Konkurs Angielsko-Muzyczny (klasy VI-VIII).

SP-45 Szkołą Pozytywnego Myślenia


Od 2018 roku przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu „Myślę pozytywnie”. Jest to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.


Wsparcie dla sosnowieckiego hospicjum


Drodzy Rodzice i Nauczyciele!
Po raz kolejny serdecznie Państwa zapraszamy do wsparcia Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosonowcu. Tym razem w imieniu tej placówki prosimy o przekazanie 1% podatku. Liczymy na Państwa wspaniałomyślność. 
Sukces recytatorski naszych uczniów


W lutym odbył się Miejski Konkurs Recytatorski „Magia Żywego Słowa” zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu we współpracy z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach. Konkurs posiada status eliminacji miejskich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”.


Strona 3 z 238 < 1 2 3 4 5 6 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej