Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Rozstrzygnięcie konkursu „Podróż do krainy Smerfów”


W środę 13 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mysłowicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Podróż do krainy Smerfów”. Konkurs zorganizowany był przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mysłowicach a objęty był patronatem Polskiego Stowarzyszenia - Europa Języków i Kultur.


Certyfikaty DELF

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy VII odebrali certyfikaty, zdanego z sukcesem, państwowego egzaminu z języka francuskiego Delf. Egzamin ten zdawany jest w naszej szkole już od 8 lat. W tym roku szkolnym przygotowują się do niego uczniowie klasy VI a.
Tygodzień Edukacji GlobalnejPodczas trwania Tygodnia Edukacji Globalnej uczniowie klas I-III wzięli udział w ekologicznym miejskim konkursie plastycznym „EKOLUDEK” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu.

Zlot szkół korczakowskich
  

Tradycyjnie – jak co roku – pod koniec listopada nasza szkoła bierze udział w spotkaniu szkół korczakowskich. 28 listopada 2019 roku reprezentacja z naszej szkoły - uczniowie z klasy VId uczestniczyli  w zabawach konkursowych dotyczących życia i działalności Janusza Korczaka. Organizatorzy spotkania ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Korczaka w Czeladzi zaprosili do siebie uczniów oraz nauczycieli ze szkół, których patronem jest Janusz Korczak.
Konkurs z języka niemieckiegoW dniach od 3-13 grudnia przynieś do nauczyciela języka niemieckiego samodzielne zrobiony wieniec adwentowy lub/i samodzielnie wykonaną kartkę z życzeniami bożonarodzeniowymi w języku niemiecki, a wezmą one udział w konkursie z nagrodami oraz wystawie podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. 
Holy wins & Dzień Papieski


Ostatnia środa października była szczególnym dniem. Właśnie wtedy obchodziliśmy w parafii p.w. św. Łukasza „Holy Wins”. Bal nie mógłby obejść się bez konkursów, zabaw, wielu słodkości oraz radosnego śpiewania. 
Praca miesiąca
 W październiku w czasie lekcji plastyki powstało

wiele pięknych prac,

jednak tylko nieliczne, zasługują na miano pracy miesiąca.

W listopadzie pracownię będzie zdobiła

praca Julii Kuchciak z klasy 5d.
Koncert charytatywny
14 listopada w sali koncertowej Muza w Sosnowcu odbył się koncert charytatywny „Artystycznie dla hospicjum”. Widowisko muzyczne po raz kolejny zostało przygotowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 w Sosnowcu. 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka


W środę, 20 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym roku na całym świecie świętowano 30-lecie uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Strażnikiem Konwencji jest UNICEF, którego symbolem jest barwa niebieska
Strona 3 z 227 < 1 2 3 4 5 6 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej