Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube Korczak
Czytaj dalej
   BIP
Zagłębiowski konkurs grafiki komputerowej

Wszystkich chętnych zapraszamy do Zagłębiowskiego konkursu grafiki komputerowej. Tematem konkursu w tym roku jest: Biało – Czerwone to barwy niezwyciężone – kibicujemy „Niepodległej” w ramach inicjatyw projektu „Dąbrowa dla Niepodległej…” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.
Dyskoteka walentynkowa klas starszych

W dniu 13 lutego klasa 7 c oraz 4 b pod opieka mgr Z. Wiekiery oraz A. Marzec zorganizowali dyskotekę walentynkową. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miła zabawę.
Dyskoteka klas III


Finał XIV edycji Diecezjalnego Konkursu „MOJA ULUBIONA KOLĘDA”

24 stycznia w auli Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu, przy ul. Wawel 13, odbył się Finał 14 edycji konkursu, którego celem jest rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań plastycznych inspirowanych kultywowaniem tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Poczta walentynkowa

Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii. Co ważne, można zrobić to anonimowo. W środę 14 lutego miłosne wyznania będą zbierane do specjalnego pojemnika, a następnie zostaną, rozdawane w klasach przez specjalnych posłanników.
Dyskoteka walentynkowa

Klasa 7 c oraz 4 b zapraszają na dyskotekę walentynkową, która odbędzie się 13 lutego, we wtorek o godzinie 15.30 do 17:00.
Międzynarodowy Projekt korespondencyjny w języku francuskim

Uczniowie klas 5b oraz 6a przystąpili do projektu korespondencyjnego z jedną ze szkół z Włoch prowadzącą nauczanie języka francuskiego już od najmłodszych klas szkoły podstawowej.
Wyjście do muzeum

W dniu 23 stycznia grupa 17 uczniów z klasy 5C udała się wraz z katechetami ks. Dawidem Pindlem SAC i panią Agnieszką Struzik udali się do domu macierzystego Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek od Dzieciątka Jezus w Sosnowcu
Zabawa karnawałowa klas I-III


„W karnawale, w karnawale nie siedzimy w domu wcale…”
Strona 3 z 165 < 1 2 3 4 5 6 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Tauron
Czytaj dalej