Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Prezydent RP Lech Kaczyński zginął
      Dnia 10 kwietnia 2010 w samolocie TU-154, który krótko przed godziną 9 runął na ziemię 1,5 kilometra od lotniska w Smoleńsku leciała para prezydencka. Oprócz niej w samolocie znajdowały się inne najważniejsze osoby w państwie. Katastrofy tej nikt nie przeżył.
SPRAWDZIAN DLA KLAS III – 14 kwietnia 2010 r.
      Sprawdzian odbędzie się na 2 i 3 lekcji. W związku z tym wystąpią zmiany w planie lekcji dotyczy klas 3 oraz 2 a i 2 d. W rozwinięciu artykułu znajduje się pełen grafik zajęć.
Zebrania dla rodziców uczniów klas I –III
      Zebrania dla rodziców uczniów klas I –III w miesiącu kwietniu odbędą się 28 kwietnia (środa) 2010 r. Za zmianę przepraszamy.
Mistrzostwa Śląska w Radline
      Dnia 12 marca 2010 r. w Radlinie uczeń naszej szkoły Beniamin Sumara okazał się nie pokonany wśród swoich rywali. Otrzymał on dodatkową nagrodę za najlepszego zawodnika Mistrzostw Śląska w postaci statuetki w zawodach pływackich dzieci 11 letnich.
Test szóstoklasisty 2010
      Dnia 8 kwietnia 2010 r. w naszej szkole odbył się test szóstoklasisty, który sprawdził wiedzę zdobytą przez uczniów podczas nauki w szkole podstawowej. W naszej szkole do testu przystąpiło 108 uczniów, w załączniku możesz zobaczyć test szóstoklasisty. W rozwinięciu artykułu znajdziesz sugerowane odpowiedzi oraz mini galerie z testu.
Świąteczne życzenia
      Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzymy Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym ale przede wszystkim życzymy Wam wiosny w sercu.
Wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów
      Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w różnorodne wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów. I tak: 25.03.br.w Ligocie k/Bielska-Białej odbyły się finały mistrzostw województwa w tenisie stołowym. Drużyna naszych chłopców w składzie: Janek Szymczyk, Szymek Twardowski i Kacper Stępień zajęła II miejsce ustępując jedynie szkole z Mysłowic.
Miejski Konkurs „Omnibus klas trzecich 2010”
      Dnia 4 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie pt. „Omnibus klas trzecich 2010” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu. W konkursie wzięło udział 12 szkół podstawowych, w tym 70 dzieci.
Bal karnawałowy
      W naszej szkole dnia 10 lutego odbył się bal karnawałowy dla naszych najmłodszych uczniów, bal ten prowadziła Pani Urszula Pakuła. Zapraszamy do galerii.
Strona 199 z 215 << < 196 197 198 199 200 201 202 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej