Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Pucharu Śląska w minikoszykówce dziewcząt
      Organizatorem zawodów był KS JAS-FBG Sosnowiec – w SP 45 w Sosnowcu, które odbyły się 23.10.10. Zawody zdominowały całkowicie zawodniczki JAS-FBG SOSNOWIEC w większości uczęszczające do szkoły SP 45 w Sosnowcu.
Konkurs krasomówczy
      W dniu 11 października 2010 roku, w siedzibie sosnowieckiego oddziału PTTK odbył się Etap Miejski Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej.
Dzień Edukacji Narodowej
      Dzień Edukacji Narodowej - to polskie święto obchodzone 14 października. Zastąpił on tradycyjny Dzień Nauczyciela. Na dzień ten przypada rocznica utworzenia przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego Komisji Edukacji Narodowej.
Organizacja 14 października
      Informujemy rodziców, że w dniu 14 października uczniowie nie mają zajęć dydaktycznych, ale szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze. bardzo prosimy o zgłaszanie do wychowawców klas lub Pań z świetlicy szkolnej uczniów, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły. Prosimy również o zgłaszanie uczniów, którzy w tym będą jedli obiad.
Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów
      8 października 2010 roku uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na ucznia. Na dzień kiedy dzieci z kl.I staną się pełnoprawnymi uczniami czekają bardzo niecierpliwie. Poprzedzają go liczne przygotowania – uczniowie poznają swoją szkołę, kolegów, swoje prawa ale też i obowiązki.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
      5 października 2010r. odbyły się w naszej szkole wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone 2-tygodniową kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci na plakatach i szkolnych apelach prezentowali swoje programy. W głosowaniu uczestniczyło 315 uczniów klas IV-VI.
Lektury omawiane na lekcjach języka polskiego
      W załączniku znajdują się lektury omawiane na lekcjach języka polskiego w roku szk. 2010/2011. Lektury szkolne. Dodatkowo wykaz lektur mogą Państwo znaleźć z zakładce dla rodziców.
Sprzatanie świata
      Dnia 17.09.2010 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2010” . W związku z akcją przeprowadzono konkurs na najlepiej sprzątającą klasę. Okazało się, że najwięcej worków śmieci zebrali uczniowie klas: I miejsce: 4a – 12 worków, II miejsce: 5d – 10 worków, III miejsce: 5c – 9 worków. Koordynatorem akcji w naszej szkole była Marleną Łój – Szewczyk wraz z klasą 6b.
Obóz narciarsko - pływacki
      Obóz narciarsko - pływacki MSZANA DOLNA - Ośrodek "Pod Arkanami". I tydzień ferii zimowych 2011r w dniach 15 - 22.01.2011r. Całkowity koszt obozu wynosi - 1150,00 zł.
Strona 197 z 219 << < 194 195 196 197 198 199 200 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej