Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Jadłospis
Czytaj dalej
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Program rządowy "Radosna Szkoła"
      Sala zabaw przy świetlicy szkolnej została wyposażona w przybory do zabaw i ćwiczeń w ramach programu rządowego RADOSNA SZKOŁA. Korzystać z niej mogą dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlicy. Zapraszamy wszystkich do mini galerii w rozwinięciu artykułu.
Konkurs informatyczny „BÓBR”
      Zawody V edycji Konkursu Informatycznego "Bóbr" dla uczniów szkół podstawowych odbędą się 25 listopada 2010 roku o godzinie 12.00. W tym roku ulegają zmianie warunki techniczne przeprowadzania Konkursu - konkurs jest w pełni internetowy. W związku z tym prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie konkursu: www.bobr.edu.pl
Akademia z okazji 11 listopada
      10 listopada 2010 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. 92 lata temu Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod jarzma zaborów: Rosji, Prus i Austrii.
Narodowe Święto Niepodległości
      Obchodzone co roku 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Najważniejsze święto państwowe w ostatnich latach II RP, przywrócone w 1989 r.
Komunikacja przez sztukę - Wizyta w Szkocji
      W dniach 21- 25 października 2010 roku nauczyciele z naszej szkoły przebywali na kolejnym, trzecim już spotkaniu partnerskim w ramach realizowanego projektu Comeniusa pt. „ Komunikacja przez sztukę”. Tym razem wizyta miała miejsce w Szkocji i uczestniczyli w niej goście z Polski, Turcji, Rumunii i Katalonii.
Obóz narciarski - termin: 7-14.01.2011 r. Piancavallo - Włochy
      Piancavallo - jest typową stacją narciarską , znaną w świecie narciarskim z trasy zjazdowej "Pista Nazionale", na której odbywają się tradycyjne zawody Pucharu Świata dla kobiet i trasy slalomowej "Sauc", również dla mężczyzn.
Zebrania z rodzicami w listopadzie
      Zebrania z rodzicami klas I - III odbędą się w dniu 3 listopada 2010 r. oraz klas IV - VI w dniu 4 listopada 2010 r. W załącznikach znajdują się wykazy sal. Zebrania klasy 1-3, oraz zebrania 4-6.
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
      DECYZJA DYREKTORA ZSO Nr 2 z dnia 02 listopada 2010 r. w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym: 2010/2011.
Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki
      Od początku roku szkolnego 2010/11 księgozbiór naszej szkolnej biblioteki powiększył się o kolejne książki dla Was, uczniów szkoły podstawowej, po które, mam nadzieję, sięgniecie z wielką ochotą. Chcecie wiedzieć, jakie to tytuły? Proszę, oto ich spis:
Strona 196 z 219 << < 193 194 195 196 197 198 199 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej