Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Nasze szkolne zasady
      Dnia 16 czerwca odbył się w naszej szkole apel poświęcony "Naszym szkolnym zasadom". Na apelu zostały wyróżnione osoby które w miesiącu kwietniu oraz maju bezwzględnie stosowały się do naszych szkolnych zasad. Nagrody wręczała Pani dyrektor mgr Ewa Migas.
Plebiscyt na najbardziej usportowioną klasę
      W plebiscycie na najbardziej usportowioną klasę SP 45 w roku szkolnym 2009/2010 zwyciężyła klasa VIB, Sportowcem Roku w kategorii chłopców został Jan Szymczyk z klasy VIB, w kategorii dziewcząt Aleksandra Jagła również z klasy VIB. Gratulujemy!!! W załączniku znajduje się cała lista.
Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną
      Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną pt. „Moje wspomnienia z wakacji” jest przeznaczony dla uczniów klas czwartych i piątych. Tematem konkursu są wspomnienia z wakacji pod względem historycznym, przyrodniczym i geograficznym.
Piąte miejsce w kraju
      Po zdobyciu Mistrzostwa Województwa Śląskiego w koszykówce dziewcząt, uczennice klasy VI b zajęły bardzo wysokie V - te miejsce w kraju na zakończonych dzisiaj zawodach w Toruniu. W trwającym od czwartku do niedzieli turnieju nasza drużyna zwyciężyła swoje przeciwniczki ze szkół podstawowych ze Strzelec Opolskich, Drawska Pomorskiego i Bydgoszczy a uległa drużynom z Kartuz i Warszawy.
Trzeci festiwal piosenki i tańca
      1 czerwca w Dniu Dziecka, odbył się w naszej szkole po raz trzeci festiwal piosenki i tańca. Tym razem myślą przewodnią imprezy muzyczno-tanecznej były bajki i baśnie.
Biblioteka on-line
      Informujemy że od dnia 1 czerwca 2010 r w zakładce o szkole, biblioteka on-line można sprawdzić aktualny stan zasobów biblioteki naszej szkoły wraz z opisami pozycji oraz podziałem na rodzaje woluminów. Zasoby można sprawdzić pod tym adresem. W najbliższym czasie po zalogowaniu będzie możliwa między innymi rezerwacja książek, sprawdzenie własnego konta. Hasła i loginy zostaną przekazane wychowawcom klas.
Konkurs "INCROYABLES TALENTS" rozstrzygnięty
      W tegorocznej edycji Dni Otwartych Drzwi, które odbyły się 11 maja 2010 w II NKJO, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów wzięli udział w konkursie"Incroyables talents", czyli "Mamy talent", przedstawiając następujące formy popisu: piosenka w wykonaniu grupowym i indywidualnym, pokaz mody, plakat, kuchnia, taniec oraz prezentacja dowolną techniką wybranego kraju francuskojęzycznego.
Ogólnopolski konkurs plastyczny
      I miejsce w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" zdobył Krzysztof Siwek z klasy IV d. II miejsce zdobyła Aleksandra Lorens z klasy VI a w II Regionalnym Festiwalu Plastycznym.
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty z 2010 roku
      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie poinformowała o wynikach sprawdzianu, który w dniu 8 kwietnia 2010r. pisali uczniowie szóstych klas. Do sprawdzianu przystąpiło 391 216 uczniów w całej Polsce w tym 42 892 szóstoklasistów z 1188 szkół w województwie Śląskim.
Strona 195 z 215 << < 192 193 194 195 196 197 198 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej