Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   BIP
Organizacja dnia 2 kwietnia - plan dla klas IV i V
       2 kwietnia odbywa się sprawdzian VI klas, w załączniku znajduję się plan na ten dzień 2 kwieceń.
III Regionalny konkurs "Zagłębie Dąbrowskie - Moja Mała Ojcyzna"
      Uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca pod tytułem Zagłębie Dąbrowskie - Moja mała ojczyzna.
Programy Anty wirusowe
      Złośliwe programy antywirusowe mogą wykazać ze na stronie znajdują się niebezpieczne treści, na stronie znajdują się elementy Active X które mogą powodować wadliwą pracę niektórych programów. Zaleca się używania programu Eset lub kaspersky work station. Programy te mozna pobrać w wersji testowej z stron producenta: Eset oraz Kaspersky.
Dni otwarte
      W ramach promocji szkoły w środowisku w dniu 20 marca 2009 r nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zorganizowali „Dzień Otwarty” . Ta wiosenna impreza była adresowana przede wszystkim do pierwszoklasistów oraz ich rodziców, którzy w roku szkolnym 2009/2010 rozpoczną edukację w naszej szkole.
Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie dziewcząt
      Dnia 12 marca 2009 roku w SP 38 odbyły sie zawody o Mistrzostwo Sosnowca w badmintonie dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Karolina Koch i Roksana Amryszewska zajęła wysokie 6 miejsce.
III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej
      5 marca 2009r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 45 wzięły udział w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40 w Sosnowcu. Zespół wokalny w składzie: Julia Nowakowska, Klaudia Łatacz, Karolina Kicińska oraz Izabela Łatacz zajął II miejsce. Zapraszamy do mini galerii.
Zebrania dla klas VI
      W dniu 26 marca 2009 r.(czwartek) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas VI, na których będą omówione wyniki sprawdzianu próbnego oraz przedstawione informacje dotyczące ogólnopolskiego sprawdzianu w klasie VI. Obecność obowiązkowa.
Mistrzostwa Sosnowca Szkól Podstawowych w tenisie stołowym
      Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Sosnowca Szkól Podstawowych w tenisie stołowym. Reprezentanci z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i uplasowali się na przysłowiowym pudle. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Plan lekcji
      Plan lekcji został udostępniony dla wszystkich, znajdziesz go w panelu Plan pracy, tu znajduje się bezpośredni link do planu.
Strona 194 z 201 << < 191 192 193 194 195 196 197 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim