Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Konkurs "INCROYABLES TALENTS" rozstrzygnięty
      W tegorocznej edycji Dni Otwartych Drzwi, które odbyły się 11 maja 2010 w II NKJO, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów wzięli udział w konkursie"Incroyables talents", czyli "Mamy talent", przedstawiając następujące formy popisu: piosenka w wykonaniu grupowym i indywidualnym, pokaz mody, plakat, kuchnia, taniec oraz prezentacja dowolną techniką wybranego kraju francuskojęzycznego.
Ogólnopolski konkurs plastyczny
      I miejsce w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" zdobył Krzysztof Siwek z klasy IV d. II miejsce zdobyła Aleksandra Lorens z klasy VI a w II Regionalnym Festiwalu Plastycznym.
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty z 2010 roku
      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie poinformowała o wynikach sprawdzianu, który w dniu 8 kwietnia 2010r. pisali uczniowie szóstych klas. Do sprawdzianu przystąpiło 391 216 uczniów w całej Polsce w tym 42 892 szóstoklasistów z 1188 szkół w województwie Śląskim.
Sztolnia Czarnego Pstrąga
      29 kwietnia 2010r. odbyła się wycieczka do Tarnowskich Gór dla uczniów klas IV – VI, którzy w I semestrze roku szkolnego 2009/2010 osiągnęli wysokie wyniki w nauce (średnia ocen – 4,75 i więcej) i uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
Finał I edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego
      29 V odbył się w Warszawie w Polskiej Akademii Nauk finał I edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego "Z historią Polski na co dzień". W kategorii uczniów Szkół Podstawowych do finału zakwalifikował się uczeń naszej szkoły z klasy VI a Witold Wydmański.
Europejski dzień sportu w SP 45
      Dnia 28 maja 2010 roku w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu. Uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do reprezentowania poszczególnych krajów, aktywnie brali udział w wszystkich konkurencjach a przede wszystkim gorąco dopingowali swoje drużyny. W załączniku znajdują się wyniki. Zapraszamy do galerii.
Europejski dzień sportu
      W dniu 28 maja w naszej szkole odbędzie się europejski dzień sportu. KLASY I-III pod opieką wychowawców reprezentują Polskę - boisko do koszykówki.

Uczniowie przygotowują strój w barwach biało-czerwonych, mile widziane flagi i inne elementy w barwach narodowych.
1. Konkurs na najlepszą reprezentację klasową (strój, itp.-POLSKA)
2. Konkurencje wybrane przez wychowawców.
Spotkanie szkół partnerskich w Turcji
      W dniach 6-11 maja 2010 r delegacja naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu szkół partnerskich projektu Comenius w Kocaeli w Turcji.
      Już pierwszego dnia urzekła nas gościnność gospodarzy. Nauczyciele i uczniowie przywitali nas bardzo serdecznie. Na apelu powitalnym mieliśmy okazję poznać tradycyjne stroje, tańce i muzykę turecką.
Mistrz Polski Młodzików w Tenisie Stołowym
      Bardzo jest mi miło przekazać informację, że Jan Szymczyk zawodnik UKS Huragan Sosnowiec wywalczył w Brzegu Dolnym 13-16.05.2010 tytuł Mistrza Polski Młodzików w Tenisie Stołowym. W deblu wraz z Adrianem Dugielem zdobył brązowy medal, w turnieju drużynowym z Szymonem Twardowskim zajął miejsce 5. Rywalizowało 1018 zawodników w całym sezonie.
Strona 189 z 208 << < 186 187 188 189 190 191 192 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej