Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   BIP
Matematyczny Slalom
      Dnia 03.02.2010 roku odbyły się eliminacje do konkursu „Matematyczny Slalom” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 46 w Sosnowcu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: ALEKSANDRA PIĄTA i ROBERT ŻAAK z klasy 4a oraz WOJCIECH TRZECIAK z klasy 4d.
Międzyszkolny konkurs plastyczny
      W międzyszkolnym konkursie Plastycznym "Pozostał po nich ślad" naszą szkołę reprezentowali: Dominika Dębińska i Aleksandra Lorens. Dominika zajęła w tym konkursie II miejsce, a Aleksandra otrzymała wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowała Pani mgr Magdalena Kapuścik.
Sosnowieckie zawody Badmintona
      15 marca bieżącego roku w szkole podstawowej nr 40 odbyły się Sosnowieckie międzyszkolne zawody badmintona. Nasi uczniowie z klasy VI B stanęli na podium, byli to Jan Szymczyk oraz Kacper Stępień, drużynowo chłopcy zajęli 1 miejsce. Ich koleżanki Wiktoria Kaleta 7 miejsce oraz Aleksandra Jagła 18 miejsce, drużynowo zajeły 5 miejsce. Gratulujemy.
Rekolekcje Wielkopostne
      Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów szkoły podstawowej nr 45 odbędą się w dniach 29 - 31 marca 2010 roku.

Godziny Rekolekcji:

Klasy 6 i 5 - godzina 9:00
Klasy 4 i 3 - godzina 10:30
Klasy 2 i 1 - godzina 12:00

Obiady w tych dniach będą wydawane:

Godzina 11:00 - klasy 1 i 2
Godzina 11:30 - klasy 5 i 6
Godzina 12:00 - klasy 3 i 4

Prosimy rodziców i wychowawców, aby podali paniom ze świetlicy, które dzieci w tych dniach i w jakich godzinach będą przebywali w świetlicy.
Super piatoklasista
      3 marca w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 15 w Sosnowcu odbył się konkurs Super piątoklasista. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V B.
Mistrzostwa Sosnowca w Akrobatyce Sportowej
      W dniu 09.03.2010r. w SP Nr 25 odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Akrobatyce Sportowej Dziewcząt. Nasze dziewczęta zajęły I miejsce drużynowo zdobywając Puchar dla szkoły, są najlepsze w Sosnowcu.
78 Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym
      W dniach 5-7 marca na hali przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu odbyły się 78 Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Współorganizatorem Mistrzostw był nasz szkolny klub UKS”HURAGAN’”. W ramach uroczystości towarzyszących odbyło się spotkanie z okazji 80-lecia Śl.T.Z.T w czasie którego honorową odznaką zostali wyróżnieni: Pan dyrektor mgr Marek Wiewiórowski, prezes UKS p.Wiesław Burzawa oraz trener mgr Stanisław Szydło.
Konsultacje indywidualne dla klas I - III
      Konsultacje indywidualne dla klas I - III odbędą się w dniu 10 marca 2010 (przeniesione z dnia 3 marca w związku z konferencją). Rodzice będą również poinformowani przez dzeci.
Oboz narciarsko - brydżowy
      W pierwszym tygodniu ferii szkolnych odbył się tygodniowy turnus obozu narciarsko-brydżowego w Stasikówce koło Bukowiny Tatrzańskiej zorganizowany przez UKS "Huragan" i SP45.
Strona 184 z 199 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim