Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   BIP
Konkurs Krasomówczy
      Podczas uroczystości 100-lecia sosnowieckiego PTTK, która miała miejsce w Teatrze Zagłębia, uczeń klasy VB Igor Tomecki otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Kazimierza Górskiego otrzymał odznakę ,, Orli Lot” za promowanie historii i kultury swojego miasta.
STYPENDIUM SZKOLNE
      W związku ze zbliżającym się końcem roku budżetowego, Wydział Edukacji informuje, iż rozliczenia stypendium szkolnego przyjmowane będą do 7 grudnia br. a ich realizacja poprzez wypłaty na konto lub w kasie urzędu nastąpi do końca roku. Rozliczenia po 7 grudnia nie będą przyjmowane ze względu na brak możliwości zrealizowania ich do końca roku. Następne listy z rozliczeniami przyjmowane będą w styczniu. W związku w/w informacją faktury należy składać do dnia 2 grudnia 2010r do pedagoga szkolnego.
Program rządowy "Radosna Szkoła"
      Sala zabaw przy świetlicy szkolnej została wyposażona w przybory do zabaw i ćwiczeń w ramach programu rządowego RADOSNA SZKOŁA. Korzystać z niej mogą dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlicy. Zapraszamy wszystkich do mini galerii w rozwinięciu artykułu.
Konkurs informatyczny „BÓBR”
      Zawody V edycji Konkursu Informatycznego "Bóbr" dla uczniów szkół podstawowych odbędą się 25 listopada 2010 roku o godzinie 12.00. W tym roku ulegają zmianie warunki techniczne przeprowadzania Konkursu - konkurs jest w pełni internetowy. W związku z tym prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie konkursu: www.bobr.edu.pl
Akademia z okazji 11 listopada
      10 listopada 2010 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. 92 lata temu Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod jarzma zaborów: Rosji, Prus i Austrii.
Narodowe Święto Niepodległości
      Obchodzone co roku 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Najważniejsze święto państwowe w ostatnich latach II RP, przywrócone w 1989 r.
Komunikacja przez sztukę - Wizyta w Szkocji
      W dniach 21- 25 października 2010 roku nauczyciele z naszej szkoły przebywali na kolejnym, trzecim już spotkaniu partnerskim w ramach realizowanego projektu Comeniusa pt. „ Komunikacja przez sztukę”. Tym razem wizyta miała miejsce w Szkocji i uczestniczyli w niej goście z Polski, Turcji, Rumunii i Katalonii.
Obóz narciarski - termin: 7-14.01.2011 r. Piancavallo - Włochy
      Piancavallo - jest typową stacją narciarską , znaną w świecie narciarskim z trasy zjazdowej "Pista Nazionale", na której odbywają się tradycyjne zawody Pucharu Świata dla kobiet i trasy slalomowej "Sauc", również dla mężczyzn.
Zebrania z rodzicami w listopadzie
      Zebrania z rodzicami klas I - III odbędą się w dniu 3 listopada 2010 r. oraz klas IV - VI w dniu 4 listopada 2010 r. W załącznikach znajdują się wykazy sal. Zebrania klasy 1-3, oraz zebrania 4-6.
Strona 171 z 195 << < 168 169 170 171 172 173 174 > >>
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim