Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   BIP
Zebrania z rodzicami w czerwcu
Zebrania z rodzicami klas I - III odbędą się dnia 8 czerwca 2011 r. (środa) oraz klas IV - VI dnia 9 czerwca 2011 r. (czwartek) o godz. 16:30. W załącznikach znajdują się szczegółowe informacje. Zebrania klas 1-3, oraz zebrania klas 4-6.
Wyniki konkursu „Kamienne archiwum Ziemi”
Uczeń klasy IV b Jarosław Bełza otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym z okazji Dni Ziemi „Kamienne archiwum Ziemi”.
Wyniki konkursu "Bądź bezpieczny"
Uczeń klasy V b Igor Tomecki zajął III miejsce w II edycji konkursu „Bądź bezpieczny” organizowanego przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z 13 sosnowieckich szkół podstawowych.
Szkolny Dzień Sportu
Dnia 31 maja 2011 roku w naszej szkole odbył się dzień sportu. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia fotek.
Marsz nadziei
Dnia 20.05.2011 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Beaty Szafraniec wzięli udział w „Marszu Nadziei”. Marsz ten zakończył wiosenną część Programu „Pola Nadziei”, organizowanego przez Hospicjum Św. Tomasza Ap. w Sosnowcu. Ta piękna i szlachetna akcja organizowana jest na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową. W trakcie marszu zbierano środki na budowę Domu Hospicyjnego w Sosnowcu.
List do Pierwszoklasistów
Wszystkich Naszych przyszłych uczniów i ich rodziców zapraszamy do przeczytania listu do Pierwszoklasisty, który znajdą Państwo w zakładce Dla rodziców.
Szkolny Dzień Sportu - 31 maja 2011 r.
Dzień sportu - rozpoczęcie o godzinie 8.30. Klasy z wychowawcami schodzą na boisko szkolne. Przewidywana godzina zakończenia - 12.00.
Wyniki głosowania na patrona szkoły
Janusz Korczak został wybrany na patrona Szkoły Podstawowej nr 45 w Sosnowcu. Uczniowie z klasy 6b: Agnieszka Możdżyń oraz Wojciech Magiera wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego panią M. Łój-Szewczyk przeprowadzili w klasach 1-6 głosowanie na patrona szkoły. Oto wyniki głosowania:
Konkurs literacki pt. „List do nieznanego Przyjaciela”
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „List do nieznanego Przyjaciela”.
Strona 149 z 181 << < 146 147 148 149 150 151 152 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Tauron
Czytaj dalej