Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube Korczak
Czytaj dalej
   BIP
SPRAWDZIAN DLA KLAS III – 14 kwietnia 2010 r.
      Sprawdzian odbędzie się na 2 i 3 lekcji. W związku z tym wystąpią zmiany w planie lekcji dotyczy klas 3 oraz 2 a i 2 d. W rozwinięciu artykułu znajduje się pełen grafik zajęć.
Zebrania dla rodziców uczniów klas I –III
      Zebrania dla rodziców uczniów klas I –III w miesiącu kwietniu odbędą się 28 kwietnia (środa) 2010 r. Za zmianę przepraszamy.
Mistrzostwa Śląska w Radline
      Dnia 12 marca 2010 r. w Radlinie uczeń naszej szkoły Beniamin Sumara okazał się nie pokonany wśród swoich rywali. Otrzymał on dodatkową nagrodę za najlepszego zawodnika Mistrzostw Śląska w postaci statuetki w zawodach pływackich dzieci 11 letnich.
Test szóstoklasisty 2010
      Dnia 8 kwietnia 2010 r. w naszej szkole odbył się test szóstoklasisty, który sprawdził wiedzę zdobytą przez uczniów podczas nauki w szkole podstawowej. W naszej szkole do testu przystąpiło 108 uczniów, w załączniku możesz zobaczyć test szóstoklasisty. W rozwinięciu artykułu znajdziesz sugerowane odpowiedzi oraz mini galerie z testu.
Świąteczne życzenia
      Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzymy Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym ale przede wszystkim życzymy Wam wiosny w sercu.
Wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów
      Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w różnorodne wydarzenia sportowe z udziałem naszych uczniów. I tak: 25.03.br.w Ligocie k/Bielska-Białej odbyły się finały mistrzostw województwa w tenisie stołowym. Drużyna naszych chłopców w składzie: Janek Szymczyk, Szymek Twardowski i Kacper Stępień zajęła II miejsce ustępując jedynie szkole z Mysłowic.
Miejski Konkurs „Omnibus klas trzecich 2010”
      Dnia 4 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie pt. „Omnibus klas trzecich 2010” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu. W konkursie wzięło udział 12 szkół podstawowych, w tym 70 dzieci.
Bal karnawałowy
      W naszej szkole dnia 10 lutego odbył się bal karnawałowy dla naszych najmłodszych uczniów, bal ten prowadziła Pani Urszula Pakuła. Zapraszamy do galerii.
Wojewódzki Etap Konkursu Historycznego
      19 marca br. w Częstochowie uczeń klasy IV b Igor Tomecki wziął udział w wojewódzkim etapie Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy".
Strona 149 z 165 << < 146 147 148 149 150 151 152 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Tauron
Czytaj dalej