Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   Klub czytelniczy
Czytaj dalej
   Facebook SP45
Czytaj dalej
   Wolontariat szkolny
Czytaj dalej
   BIP
Sukces Dawida i Wiktora w konkursie literacko – artystycznym „Wypłyń na głębię”

31 maja 2019 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu odbyło się podsumowanie konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”. W uroczystości – oprócz laureatów konkursu i ich opiekunów – uczestniczyli zaproszeni goście: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, Pierwszy Zastępca Prezydenta Sosnowca Pan Zbigniew Byszewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Michał Bochenek.


Dobro zmienia rzeczywistość – słowa te przyświecały uczestnikom 10. edycji konkursu „Duc in altum”, który swym honorowym patronatem zechcieli objąć Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak oraz Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.


Podczas uroczystości, która odbyła się w Oratorium, wręczono nagrody zwycięzcom konkursu. Nasi uczniowie z klasy VbWiktor Zasucha i Dawid Zasucha otrzymali II miejsca za wykonanie gier edukacyjnych na temat dobra. Obydwie prace konkursowe zostały ciekawie opracowane pod względem językowym i graficznym. Uczniowie zaprojektowali oprócz plansz również pionki do gry i ozdobne pudełka. Dołączyli karty dydaktyczne oraz skrupulatnie opisane instrukcje.

Wiktorowi i Dawidowi serdecznie gratulujemy pomysłowości, determinacji i talentu oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach humanistycznych.

Małgorzata Marosz - Kochan
   Druk zwolnień
Czytaj dalej
   Vulcan
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Angielski w obrazkach
Czytaj dalej