Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube KORCZAK SP45
Czytaj dalej
   BIP
SPOTKANIE WOLONTARIUSZY Z PRZEDSTAWICIELEM FUNDACJI SOS DLA ZWIERZĄT

    We wtorek 12 czerwca wolontariusze „Radosnego patrolu” spotkali się z Panią Anetą Motak z Fundacji SOS dla zwierząt, która przyjechała z cudownym psem uratowanym z interwencji - Piotrkiem.  Dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat fundacji, pomagania zwierzętom, interwencji w sytuacjach krzywdzenia zwierząt. Najważniejsze jednak jest to, że mieli okazję spotkać się z osobą z pasją, która całe życie poświęciła pomocy zwierzętom i sprawia jej to ogromną radość. Chcielibyśmy, aby nasi wolontariusze nauczyli się czerpać radość z pomagania i zrozumieli, że oni także wiele zyskują dzięki wolontariatowi. Poznają ciekawe, wartościowe osoby, uczą się nowych umiejętności i stają się lepszymi ludźmi.

    Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza dziękują uczniom za cały rok aktywnej pracy w szkolnym wolontariacie. Zbierajcie siły na nowy rok, bo czeka nas wiele nowych zadań.

Dziękujemy także wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę karmy i środków czystości dla Fundacji SOS dla zwierząt. Wiemy, że możemy na Was liczyć

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza


   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Młodzi Patrioci
Czytaj dalej
   Certyfikat Szkoły
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim