Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube Korczak
Czytaj dalej
   BIP
Zapisy do klas I na rok 2017/2018Zapisy do klas I na rok 2017/2018
Pierwsze logowanie do dziennika elektronicznegoJeśli Państwa dane, a w szczególności adres e- mail, zostały wprowadzone do bazy danych, to można zalogować się do systemu UONET + własnym loginem i hasłem.
Zaproszenie do konkursu plastyczno-językowego

Chroń dziecko w sieci

Wielki francuski sukces uczennic klasy Va


Nie ma nic lepszego w nauce jak łączyć pożyteczne z przyjemnym. Tak właśnie uczymy się francuskiego w naszej szkole a rezultatem tej owocnej pracy jest osiągnięcie wszystkich możliwych miejsc w konkursie „Quand le français s’exprime” w kategorii szkół podstawowych.
Zapisy dzieci do świetlicy szkolnejInformujemy rodziców, że od 1 kwietnia przyjmujemy karty do zapisu dzieci, do świetlicy na rok szkolny 2017/2018.
Sukces literacki Ani Chybalskiej z klasy Va!Dnia 13.03.2017r. został rozstrzygnięty IX Ogólnopolski Konkurs SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH zorganizowany, już po raz dziewiąty, przez Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.
Nasza reprezentacja w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym


To już kolejna edycja tego Międzynarodowego zmagania dzieci i młodzieży o palmę pierwszeństwa w dziedzinie plastyki. W tym roku tematem przewodnim konkursu jest "Ocieplenie klimatu".
SUKCES Michała Kałwy


Uczeń naszej szkoły Michał Kałwa, odniósł ogromny sukces w ogólnopolskich zawodach sportowych. Michał jest pierwszoklasistą- uczniem klasy 1b. Został wicemistrzem Polski do lat 8 w narciarstwie alpejskim.
Strona 1 z 136 1 2 3 4 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Tauron
Czytaj dalej