Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Rada Samorządu Uczniowskiego
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   YouTube Korczak
Czytaj dalej
   BIP
Pierwsze logowanie do dziennika elektronicznegoJeśli Państwa dane, a w szczególności adres e- mail, zostały wprowadzone do bazy danych, to można zalogować się do systemu UONET + własnym loginem i hasłem.
GALA MISTRZÓW


Tylko mały krok dzieli nas od wakacji. Po całym roku wytężonej pracy przyszedł czas na podziękowania i wyróżnienia. Wczoraj odbyło się spotkanie, na którym spotkali się najlepsi uczniowie i nauczyciele sosnowieckich szkół.
87 uczniów otrzymało nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce. 82 uczniów zostało wyróżnionych za osiągnięcia sportowe. Do sukcesów uczniów przyczynił się wkład pracy ich nauczycieli dlatego 73 nauczycieli otrzymało dyplom uznania.
UROCZYSTEA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w wakacje - List Minister Edukacji Narodowej


Występ Anny Zarzyckiej z kl. Vc


W niedzielę 11 czerwca 2017r. na Placu Papieskim w Sosnowcu podczas uroczystości 25- lecia Diecezji Sosnowieckiej oraz 115 – lecia nadania praw miejskich naszemu miastu, nasza uzdolniona wokalnie uczennica – Anna Zarzycka z klasy Vc reprezentując naszą szkołę, wystąpiła podczas koncertu Międzyszkolnego Chóru Diecezjalnego.
Miejski Sukces Plastyczny


13 czerwca w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych Gimnazjum nr 15 w Sosnowcu miało miejsce uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Talentów Artystycznych pt. "Mój Talent" - grafika komputerowa.
Wzór wniosku o wydanie duplikatu świadectwa i legitymacji


Wyniki regionalnego konkursu „Wypłyń na głębię”Wyniki regionalnego konkursu „Wypłyń na głębię” i sukcesy naszych uczennic
Wyniki szkolnych konkursów z okazji DNIA PATRONAWyniki szkolnych konkursów z okazji DNIA PATRONA
Strona 1 z 145 1 2 3 4 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Fanpage świetlicy
Czytaj dalej
   Certyfikat Przejrzystości
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Tauron
Czytaj dalej