Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Samorząd uczniowski
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   BIP
Plebiscyt Energa Basket Cup


Drużyna dziewcząt SP 45 im. J. Korczaka w piłce koszykowej po raz kolejny została Mistrzem Województwa Śląskiego i weźmie udział w czerwcowym Turnieju o Mistrzostwo Polski, które organizuje ENERGA w Gdańsku.

Obecnie mamy III miejsce.

Głosuj na naszą szkołę do 8 maja 2015r.
Pierwsze logowanie do systemu UONET +Jeśli Państwa dane, a w szczególności adres e- mail, zostały wprowadzone do bazy danych, to można zalogować się do systemu UONET + własnym loginem i hasłem.
Piłkarze Zagłębia Sosnowiec w naszej szkole


Wczoraj Szkołę Podstawową nr 45 im.Janusza Korczaka w Sosnowcu odwiedzili piłkarze Zagłębia Sosnowiec Łukasz Tumicz, Dawid Ryndak, Hubert Tylec i Jakub Arak. Przeprowadzili lekcje wychowania fizycznego.
Jędrzej i Konrad laureatami


Kolejny sukces uczniów naszej szkoły. Uczniowie klasy VI b Jędrzej i Konrad Polak zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514".Od Cedyni do Orszy". W etapie wojewódzkim konkursu Jędrzej otrzymał aż 88 % możliwych do zdobycia punktów, a Konrad 84 % punktów.
Wyniki II etap Regionalnego Turnieju Ekologicznego dla klas III


Dnia 22 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu odbył się II etap Regionalnego Turnieju Ekologicznego dla klas III, pod hasłem: „Bieg po zieloną gałązkę” pod patronatem prezydenta miasta Sosnowca pana Arkadiusza Chęcińskiego.
Sukces w II Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej


Nasze uczennice Ida Zielińska z klasy IVa oraz Zuzanna Ciołczyk, Emilie Hadzińska i Aleksandra Straś z klasy V a odniosły sukces w II Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze im. A. Janowskiego w Sosnowcu.
Wyniki konkursu "Wpłyń na głębię"


Nasi uczniowie z klas 1-6 wzięli udział w konkursie pt. „ Wypłyń na głębię” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Św. Jana Bosko w Sosnowcu. Konkurs pod honorowym patronatem J.E. Ks. Bpa Grzegorza Kaszaka oraz Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego
100 dni do Delfu


26 maja 11 uczniów klasy VI A przystąpi do zdawania międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego Delf Prim.
Intensywne przygotowania trwają już od dawna, lecz teraz, zajęcia z naszą zaprzyjaźnioną, belgijską lektorką Lucie Erroelen są częstsze i poświęcone głównie powtórkom materiału i symulacji ustnej części egzaminu.
„Utwory Marii Konopnickiej w grafice komputerowej„


„Stwórzmy kolorowankę do utworów Marii Konopnickiej„

Przedszkole Miejskie nr 57 w Sosnowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej pt. „Utwory Marii Konopnickiej w grafice komputerowej„
Organizacja dnia 24 kwietnia 2015r. (piątek)


W związku z zakończeniem roku szkolnego przez uczniów klas trzecich LO w dniu 24 kwietnia (piątek) w SP 45 następuje zmiana planu. Uczniowie klas 4 – 6 kończą po 4 godz. lekcyjnych, uczą się według planu piątkowego – 4 pierwsze lekcje.
„WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA” - KONKURS EKOLOGICZNY


16 kwietnia 2015r. w Gimnazjum nr 13 odbył się konkurs ekologiczny pod tytułem „Zieloną Ścieżką”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klas VI w składzie:
Maja Janiszewska, Maria Dymczyk, Katarzyna Jagła i Natalia Micek
oraz drużyna z klas V w składzie: Natalia Szczuka, Amelia Hoppe i Nikola Sielańczyk.
Turniej ekologicznyDnia 15 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu odbył się I etap Regionalnego Turnieju Ekologicznego dla klas III, pod hasłem: „Bieg po zieloną gałązkę” pod patronatem prezydenta miasta Sosnowca pana Arkadiusza Chęcińskiego.
Strona 1 z 74 1 2 3 4 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Planowane remonty
Czytaj dalej