Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Samorząd uczniowski
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   BIP
Zagłosuj i pomóż nam wygrać
W dniu dzisiejszym rozpoczął się konkurs ”Polub Nasze Zdjęcie” organizowany przez Fundację Nasze Zagłębie.
25 listopada - Dzień Pluszowego Misia
25 listopada - Dzień Pluszowego Misia

Właśnie w tym dniu uczniowie klas I-III przyszli do szkoły ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Samorząd Uczniowski klas młodszych przygotował apel, podczas którego śpiewano, tańczono i recytowano wiersze na cześć „Puchatego Jubilata”.
Jak belgijka Lucie uczyła chłopców z VIa godzin…
Tematem kolejnych warsztatów z naszą zaprzyjaźnioną belgijką Lucie były godziny. Uczniowie mogli nauczyć się prawidłowo wymawiać oraz podawać godzinę w języku francuskim.
Sukces pływacki
W dniu 24.11.2014 odbył się Finał Miejski w Pływaniu Dziewcząt. Był on zorganizowany i przeprowadzony w naszej szkole. Na zawody zgłosiło się wiele reprezentacji, ale to nasza zwyciężyła, zdobywając dużą
Udział uczniów w konferencji
21 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi nasi uczniowie z klasy 4a (Nina Sośniak, Weronika Daniel oraz Igor Huta) brali udział w konferencji poświęconej respektowaniu praw dziecka we współczesnym świecie.
25 lat Konwencji o Prawach Dziecka
Trudno dziś wyobrazić sobie ochronę praw dziecka bez Konwencji o Prawach Dziecka. Obecnie jest ona uznawana za dokument o znaczeniu podstawowym dla międzynarodowej ochrony praw człowieka.
Informacja Wydziału Edukacji
Wydział Edukacji informuje, że istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego badania stomatologicznego przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w ramach programu profilaktycznego pt. "Program profilaktyki próchnicy u dzieci i młodzieży szkolnej".
Uwaga!
Trwają przedświąteczne zbiórki charytatywne na rzecz dzieci.
Sosnowiec lepszy od Warszawy!
Realizacja programów Erasmus i Comenius, w których nasza szkoła uczestniczy od 2007 roku, uplasowała Sosnowiec na pierwszym miejscu w kraju, w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej na zagraniczne wymiany młodzieży szkolnej.
Pomoc dla schroniska
W drodze do sukcesu!
Uczennice naszej szkoły rozpoczęły rok szkolny pasmem sukcesów. Klasa szósta - podwójne złoto w Międzynarodowych Turniejach Koszykówki Kobiet oraz klasa V dwukrotnie brąz.
Wyniki konkursów wiedzy o krajach anglojęzycznych
Na przełomie października i listopada w naszej szkole odbyły się konkursy językowe dla klas V i VI, w których uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych.
Strona 1 z 67 1 2 3 4 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Planowane remonty
Czytaj dalej