Pierwszaki
Dokumenty
Plan pracy
Dla rodziców
Samorząd uczniowski
Współpraca z zagranicą
Ciekawe strony
Sport i my
O szkole
Archiwum
Patron naszej szkoły
Materiały dla nauczycieli
   Polityka plików Cookie
Czytaj dalej
   BIP
Wiadomość dla przyszłych uczniów naszej szkoły


Zapraszamy Was na wirtualny spacer po naszej szkole. Koniecznie obejrzyj „List do Pierwszoklasisty”. Także naszym przyszłym Pierwszoklasistom i ich rodzicom jest dedykowana zakładka: Pierwszaki, znajdująca się w lewej kolumnie strony internetowej naszej szkoły.
Zakończenie klas VI


W piątek 26 czerwca 2015r. na uroczystej akademii przygotowanej przez mgr Małgorzatę Marosz-Kochan oraz mgr Lucynę Gil, pożegnały się z nami klasy VI.
Wyniki konkursu „Utwory Marii Konopnickiej w grafice komputerowej„


Nikola Urban z klasy VIb zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Stwórzmy kolorowankę do utworów Marii Konopnickiej„, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 57 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu.
„Najpiękniejsze miejsce w mieście”Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie „Najpiękniejsze miejsce w mieście” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej w ramach programu „Ekologia po sąsiedzku”.


Konkurs „Zbieramy zużyte baterie”


Przez cały rok wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w lekcjach, konkursach i akcji zbierania zużytych baterii dowiadywali się jak postępować z odpadami niebezpiecznymi.
Pierwsze logowanie do systemu UONET +Jeśli Państwa dane, a w szczególności adres e- mail, zostały wprowadzone do bazy danych, to można zalogować się do systemu UONET + własnym loginem i hasłem.
Rzecznik Praw Dziecka

Międzynarodowy sukces plastyczny


Uczennice naszej szkoły Izabela Miśtak i Natalia Ryłko, w II semestrze roku szkolnego 2014/2015 brały udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym - „Szepty Leśne”. Konkurs zorganizowany był przez Centrum Artystyczne: Clubul Copillor Curtea de Arges w Rumunii.
Gala wręczenia nagród


19 VI w Katowicach w Wojskowej Komisji Uzupełnień odbyła się uroczysta gala, z wręczeniem nagród za udział w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy", w którym Jędrzej i Konrad Polak z klasy VIb uzyskali tytuł laureata.
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015


Olimpiada Pomysłów z Klasą


03.06.2015 odbyła się Olimpiada Pomysłów z Klasą z udziałem naszych reprezentantek. Olimpiada Pomysłów z Klasą to finał programu WF z klasą, w którym nasza szkołą aktywnie uczestniczy już drugi rok.
List Ministra Edukacji Narodowej w sprawie bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji
Strona 1 z 77 1 2 3 4 > >>
   Mam 6 lat
Czytaj dalej
   Certyfikat
Czytaj dalej
   Delf Prim
   Planowane remonty
Czytaj dalej